Питання потреб осіб з інвалідністю - на постійному контролі Білгород-Дністровської міської ради

06-11-2018 15:21 170
категорія: Новини міста


5 листопада 2018 року під головуванням начальника управління соціальної політики Діни Базіленко, на яку покладено обов’язки заступника міського голови, відбулося чергове засідання комітету із забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у місті Білгороді-Дністровському. В засіданні також взяли участь керівники управлінь та відділів міської ради, представники громадських організацій міста.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 9 листопада 2017 року №537 «Про затвердження заходів щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у місті Білгороді-Дністровському на 2018-2022 роки», в місті проводиться низка заходів щодо забезпечення включення осіб з інвалідністю в активне суспільне життя.

В ході засідання члени комітету заслухали звіти керівників структурних підрозділів виконавчих органів міської ради про роботу, яка проводилась у відповідних галузях з питань забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Окрему та особливу увагу під час засідання було зосереджено на організації безбар’єрного доступу до тих об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури міста, які нещодавно введені в експлуатацію та щоденно відвідуються особами з обмеженими фізичними можливостями.

Також, розглянуте питання щодо залучення осіб з особливими потребами, в тому числі й дітей до занять в студіях і гуртках Центру культури та дозвілля, участі в міських фестивалях та виставках художньої творчості.

Наприкінці засідання члени комітету окреслили план роботи до кінця поточного року та сформували ряд питань для розгляду під час наступного засідання комітету із забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у місті Білгороді-Дністровському.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44