Пленум Білгород-Дністровської міської Ради ветеранів

21-07-2017 12:40 215
категорія: Новини міста


18 липня 2017 року пройшов Пленум міської Ради ветеранів. На Пленумі були присутні: члени міської Ради ветеранів, його Президії, голови первинних ветеранських організацій, начальники управлінь та служб міськвиконкому, заступник міського голови Архипенко Г.О. Всього 72 чол.

Голова міської Ради ветеранів Аулов І.Ф. інформував присутніх про підсумки роботи з підготовки і проведення святкування 30-ти річчя ветеранської організації міста та 72-ої річниці ПЕРЕМОГИ у Другій Світовій війні.

Начальник Відділу транспорту,організації дорожнього руху, комунікаційних систем та енергозбереження виконкому Гаврилюк О.І. доповів про ситуацію з організацією пільгових перевезень та було затверджене «Зверненні міської ради ветеранів до ветеранів міста в зв'язку з проблемами безкоштовного проїзду пільгового контингенту в громадському транспорті міста»

Наступним питанням розглянули звернення міської ради ветеранів міському голові Гінак А.Ф. щодо увічнення ПАМ'ЯТІ Почесного громадянина міста, Почесного ветерана України, Почесного голови міської ради ветеранів, інваліда війни 1-ої гр. «А» генерал-майора у відставці Ставрова БОРИСА МИКИТОВИЧА.

Заступник голови міської Ради ветеранів Майзліс Ю.Є. доповів про підсумки огляду - конкурсу куточків і кімнат бойової і трудової СЛАВИ в навчальних закладах міста.

Представники первинних ветеранських організацій доповідали про свою роботу та ділилися досвідом. Заступник начальника Пенсійного фонду розповіла про зміни у законодавстві та відповіла на питання присутніх.

Приємним моментом у заході стало ппривітання головою Ради та заступником міського голови Архипенко Г.О. заступника голови Ради ветеранів Майзліса Ю.Є. з 60-ти річчям.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44