Попередження вживання психоактивних речовин

08-08-2019 13:07 82
категорія: Пробація


Тютюн, алкоголь, деякі ліки, токсичні речовини, наркотики тощо. Усі вони більшою чи меншою мірою впливають на мозок і психіку людини, її здатність тверезо мислити і відповідально діяти. Тому їх називають психоактивними речовинами (такими, що впливають на психіку людини).

З метою ознайомлення з етапами формування залежностей та варіантами їх подолання, 08 серпня 2019 року, психологом Білгород-Дністровського відділу пробації, Чумак Оленою, з суб’єктами пробації проведено індивідуальні заняття на тему «Попередження вживання психоактивних речовин».

Під час заходу розглядались причини виникнення тієї чи іншої залежності, їх негативні наслідки, можливість пошуку шляхів та ресурсів для зменшення, а в подальшому і відмови від вживання психоактивних речовин. Враховуючи індивідуальні особливості кожного підоблікового, були проведені вправи, які направлені на формування позитивних життєвих навичок, зміни у власному житті та поведінці. Адже конструктивні життєві навички дають найкращі результати для формування позитивної самооцінки, успішної соціалізації, не потрапляючи під можливий негативний вплив і відстоюючи свої переконання.

В ході індивідуальної роботи учасники також мали змогу самостійно визначати власні життєві цілі та шляхи їх реалізації, уникаючи вживання психоактивних речовин. Отримали практичні рекомендації щодо протистояння впливу антисоціального оточення та уникнення можливих «зривів».

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23