Пошуки нових підходів впровадження НУШ

15-05-2019 13:20 205
категорія: Новини освіти


Нова українська школа – це спільна справа, яка потребує нових знань, нових підходів до вирішення проблем, сучасних технік. Учитель – це людина, на якій тримається реформа, а наша мета – сприяти його професійному та особистому зростанню.

Тому 13 травня на базі ЗОШ №3 відбулася презентація мультимедійного видавництва «Розумники». На зустрічі були присутні керівники шкіл, вчителі початкової та середньої ланки.

Представники видавництва «Розумники» запропонували принципово нові освітні продукти для всіх типів закладів: сучасне обладнання та навчальні матеріали для НУШ, електронні підручники та методичні матеріали для вчителів початкової, середньої та старшої школи, електронні освітні ігрові ресурси – понад 150000 завдань, «Smart-кейси» для вчителів із доступом до інтерактивних завдань.

Вони також вислухали пропозиції та відгуки педагогів щодо вже створених дидактичних матеріалів, наголосили, що завжди відкриті для співпраці і чекають цікавих авторів.

Педагоги переконалися, що використання сучасного обладнання, електронних підручників та ігор сприяють підвищенню ефективності навчання, активізують діяльність школярів.

Нова українська школа відкриває нові можливості для навчання й розвитку дітей, для оволодіння ними тими компетентностями, які допоможуть їм у майбутньому стати успішними.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23