Послуги з догляду за дитиною до трьох років “ муніципальна няня”

13-03-2019 13:11 56
категорія: Соцзахист


Кабінет Міністрів затвердив порядок відшкодування вартості послуг з догляду за дитиною до трьох років за програмою “муніципальна няня”. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 30 січня 2019 року.

Згідно з ухваленим рішенням, з 1 січня батькам, які мають дітей віком до трьох років, відшкодовуватиметься вартість послуг за програмою “муніципальна няня”. Розмір виплати становитиме розмір прожиткового мінімуму на дитину віком до шести років, який встановлений на 1 січня поточного року. В 2019 році ця сума становитиме 1626 грн.

Муніципальною нянею може бути будь-яка фізична особа-підприємець, або юридична особа, яка надає послуги з догляду за дітьми, крім державних і комунальних дитячих садків, яка уклала договір про надання послуг на догляд за дитиною до трьох років.

Компенсацію щомісяця перераховуватимуть одному з батьків або опікунові.

Родина зможе отримувати вказану компенсацію незалежно від того, чи працює мама, чи знаходиться у декретній відпустці. Призначення компенсації ніяким чином не впливає на виплати державної допомоги при народженні дитини.

Для отримання компенсації послуги батьки протягом місяця після укладення договору з нянею мають подати у місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення наступні документи:

–заяву про надання компенсації послуги "муніципальна няня";

–заяву про перерахування коштів для компенсації послуги із зазначенням банківського рахунку;

– копію угоди про здійснення догляду за дитиною між отримувачем послуги (батьками) та муніципальною нянею;

– підтверджувальні документи щодо оплати муніципальній няні послуги (чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунка).

До заяви потрібно додати копії:

– свідоцтва про народження дитини;

– сторінок паспорта отримувача компенсації послуги з даними про прізвище, ім’я та по батькові, дату його видачі та місце реєстрації;

– документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків отримувача компенсації послуги;

– рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її створення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

За більш детальною інформацією необхідно звернутися до управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради, за адресою: м. Білгород-Дністровський, провулок Офіцерський, 8, кабінет № 4.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23