Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій, в газеті «Советское Приднестровье» та на офіційному сайті міської ради http://bilgorod-d.org.ua буде оприлюднено проект рішення міської ради «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Білгорода-Дністровського», та відповідний аналіз регуляторного впливу, який є регуляторним актом (далі - Проект).

Мета прийняття цього регуляторного акта передбачає використання нормативної грошової оцінки земель міста Білгорода-Дністровського для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

Регуляторний акт розроблений Управлінням комунальної власності Білгород-Дністровської міської ради.

Пропозиції та зауваження щодо проекту регуляторного акту від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі на адресу розробника проекту рішення протягом місяця з моменту його оприлюднення.

Адреса розробника проекту рішення:

67701, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Калініна, 10, каб.№18, тел. (04849) 352-58. E-mail: ozr-uks@yandex.ru

Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44