Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Білгород-Дністровської міської ради «Про затвердження Положення про порядок провадження торговельної діяльності, надання послуг та встановлення режиму роботи підприємств, установ та організацій сфери обслуговування в місті Білгороді-Дністровському»

07-02-2012 09:15 872
категорія: Повідомлення oприлюднення проектів регуляторних актів


Проектом регуляторного акта передбачені вимоги до об’єктів торгівлі та надання послуг, встановлення порядку здійснення роздрібної торгівлі пивом, алкогольними напоями та тютюновими виробами, а також порядку встановлення режиму роботи підприємств, установ та організацій сфери обслуговування.

Проект рішення і аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті міста Білгорода-Дністровського: http://www.bilgorod-d.org.ua та в газеті «Советское Приднестровье».

Строк приймання пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення міської ради становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення міської ради просимо надавати в письмовій формі, до управління економічного розвитку Білгород-Дністровської міської ради:

  • за адресою: 67701, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Леніна, 56, каб. 107.
  • факсом (04849) 2-69-53.
  • електронною поштою за адресою: b_d_torgovlya@rambler.ru.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44