Правовий лекторій “Технічні засоби реабілітації” в Білгород-Дністровському територіальному центрі

30-11-2018 13:56 100
категорія: Соцзахист


Міжнародний день людей з інвалідністю відзначається в Україні щороку 3 грудня. Розпорядженням міського голови №185 від 27.11.2018 року затверджено план заходів з відзначення у місті Білгороді-Дністровському Міжнародного дня людей з інвалідністю вказаної дати. Зокрема, 29 листопада 2018 року в КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” представниками управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради проведено правовий лекторій “Технічні засоби реабілітації” для територіальних організацій Українського товариства глухих та Українського товариства сліпих.

Заступник начальника управління соціальної політики міської ради Андрій Власенко надав присутнім роз’яснення чинного законодавства України щодо змісту права на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цього права, підстави та порядок надання безоплатної правової допомоги, державні гарантії щодо надання безоплатної правової допомоги тощо.

Начальником відділу персоніфікованого обліку пільгового контингенту населення управління соціальної політики міської ради Миколою Гидиримом надані консультації стосовно порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації.

Також, головним спеціалістом відділу персоніфікованого обліку пільгового контингенту населення управління соціальної політики міської ради Аллою Стецько учасникам правого лекторію роз'яснено зміст чинного законодавства України стосовно забезпечення санаторно-курортними путівками осіб з інвалідністю.

Під час зазначеного заходу, з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю та на виконання розпорядження міського голови №185 від 27.11.2018 року, в рамках реалізації міської цільової програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки, за клопотанням Українського товариства сліпих, управлінням соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради, п'яти особам з інвалідністю по зору - членам Білгород-Дністровської територіальної організації “УТОС” придбано та вручено тифлоприбори - тонометри із голосовим супроводом.

Нагадаємо, на підставі рішення виконавчого комітету №433 від 08.11.2018 року, за клопотанням Українського товариства глухих, 3-м особам з інвалідністю по слуху з дитинства - членам Білгород-Дністровської територіальної організації “УТОГ” надано грошову допомогу на придбання смартфонів для письмового спілкування.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44