Представники громадськості та підприємництва взяли активну участь в обговоренні місць для проведення ярмаркової діяльності на території Білгорода-Дністровського

26-01-2018 14:39 184


26 січня 2018 року в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради відбулося чергове засідання робочої групи для визначення переліку торговельних майданчиків, місць для проведення виставково-ярмаркової та гастрольної діяльності у Білгороді-Дністровському. Окрім членів групи - секретаря Білгород-Дністровської міської ради Олександра Єрошенка, керуючого справами виконавчого комітету Ігоря Величка, працівників управління економічного розвитку, служби містобудівного кадастру, відділу контролю з питань благоустрою, комунальних підприємств “Аккермантурінвест” та “Аккерманзеленбуд”, засідання відвідали представники депутатського корпусу міської ради, громадськості та підприємництва.

Нагадаємо, робоча група займається визначенням місць на території Білгорода-Дністровського, де будуть проходити регулярні, сезонні та святкові ярмарки, зокрема, де саме відбуватиметься торгівля баштанними культурами, картоплею та іншою сільськогосподарською продукцією; соснами та ялинками; квітами та розсадою; товарами туристичного попиту, народного промислу та сувенірами; шкільними товарами та ін. Після завершення роботи даної групи на розгляд виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради буде винесений відповідний проект рішення.

Учасники засідання висловлювали свою точку зору стосовно конкретних місць для проведення ярмарок, зокрема, вул. Провадійської, мкр. “Тіра”, а також вул. Миколаївської уздовж міського ринку. В деяких випадках погляди мешканців будинків даних вулиць та підприємців різнилися. Секретар міської ради Олександр Єрошенко підкреслив, що члени робочої групи візьмуть до уваги всі зауваження та пропозиції громадян, робота над розробкою проекту рішення виконавчого комітету щодо визначення місць для проведення ярмаркової діяльності продовжиться таким чином, щоб уникнути конфліктних ситуацій та задовольнити інтереси всіх верств населення Білгорода-Дністровського.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44