Прес-конференція Білгород-Дністровського міського голови та представлення нового заступника та радника

15-06-2017 17:00 556
категорія: Новини міста


14 червня 2017 року Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак зустрілась з представниками засобів масової інформації міста, поділилась планами щодо нових проектів залучення інвестиції та вирішення ситуації з градобудівною документацією, і представила журналістам заступника з питань інвестицій, міжнародних відносин і зовнішньоекономічних зв'язків Євгенію Волинець і позаштатного радника міського голови з питань містобудування та архітектури, заслуженого архітектора України Наталію Єрохіну.

Наталія Єрохіна має великий досвід у управлінні архітектури та містобудування Одеси, 5 років була начальником архітектури та містобудування обласної державної адміністрації, вона ознайомилась з проблемами ії спеціалізації у Білгороді-Дністровському та зазначила: «Білгороду-Дністровському вкрай необхідна містобудівна документація, тобто Генеральний план розвитку міста. Окремої уваги потребують і пам'ятники архітектури, тому в управлінні містобудування та архітектури обов'язково повинен бути фахівець, який займається питаннями збереження пам'яток культурної спадщини ».

Генеральний план, який не був затверджений радою, буде винесений ще раз на наступну сесію. Зараз триває його обговорення з громадою, про це повідомлено на офіційному сайті та у ЗМІ. Міська влада планує також розробити новий документ на найближчі 15 років, в якому буде відображено розвиток Білгорода-Дністровського, враховуючи всі сфери, особливо приділяючи увагу розвитку туризму.

Алла Гінак зазначила, що два роки тому був проведений стратегічний форум, на якому були позначені потреби і очікування громади. Від титульного списку цих очікувань і відштовхується в своїй роботі сьогоднішня міська влада.

«Почути нові побажання людей необхідно знову, тому найближчим буде проведено ще один стратегічний форум, на якому будуть прийняті до уваги напрацювання попереднього і почута думка громади про все що відбувається в місті», - сказала міський голова.

Євгенія Волинець має 12 років роботи в державній службі в облдержадміністрації в сфері міжнародних відносин і залучення інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності.

Маючи достатній досвід роботи з іноземними фондами, донорами, дипломатичними установами і місіями, акредитованими в Україні, Євгенія Сергіївна не перебуває в жодній політичній партії. Головна мета її роботи на новому місці, за її словами - залучити в місто іноземних інвесторів.

«Я бачу колосальний потенціал в розвитку туризму, можливо, розвитку розважальних комплексів і невеликих підприємств, які також можуть відкриватися в Білгороді-Дністровському і формувати дохідну частину бюджету. До міста вже проявили інтерес турецькі інвестори, які інвестують в туристичну галузь, з ними вже ведуться переговори. Є ряд великих європейських компаній, які розвивали острова Греції. Це великі оператори, і вони готові заходити в місто », - зазначила Євгенія Волинець. Туризм - і не тільки. Ще інвестиційно-привабливими стануть сфера охорони здоров'я та комунальна сфера, вважає новий заступник голови міста.

Після переговорів з Аллою Гінак, відомий турецький фонд, який допомагає у вирішенні соціальних проблем, буде проводити реконструкцію та утеплення Білгород-Дністровського пологового будинку. На сьогодні прораховується кошторис, потім, за словами Євгенії Волинець, можна починати вести переговори для реалізації даного проекту.

Завдання на найближчий час, які позначила міський голова, це - Генеральний план, стратегічний план розвитку міста та інвестиції.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44