Прес-конференція міського голови Алли Гінак

08-06-2017 10:31 492
категорія: Новини міста


7 червня 2017 року Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак провела прес-конференцію для представників ЗМІ. Вона розповіла про стан свого здоров’я, про ситуацію в міській раді, через яку вона була вимушена перервати лікування та повернутися тимчасово до виконання обов’язків.

Але з початку міський голова привітала ще раз всіх присутніх і мешканців міста з Днем міста та побажала всього найкращого і білгород-дністровцям, і місту. Дострокову необхідність свого повернення Алла Федорівна пояснила накопченими питаннями, які потребують негайного вирішення. А це й проведення позачергової сесії, яка в черговому порядку не відбулася внаслідок непорозумінь у депутатському корпусі, вирішення питань КП “Водоканал”, бо це стратегічна послуга, без якої влітку дуже складно і небезпечно, кадрові питання та ще багато іншого.

Нагадаємо, що через невдалого 30 травня пленарного засідання не були розглянуті життєво важливі для міста питання - виділення грошей для “Водоканалу” в сумі 1 млн. грн. для погашення заборгованості перед РЕМ, що могло призвести до відключення подачі води в квартири городян і на підприємства міста, співфінансування ремонтних робіт в школі №11, проведення тендера для визначення виконавця робіт по ремонту КНС по вул. Кишинівській (на який був поданий проект, який буде співфінансуватися з Фонду регіонального розвитку в сумі 24 млн. грн). А також земельні та інші питання, вирішення яких чекають городяни. Міський голова повідомила, що з Обленерго питання частково вирішене, та місто не буде мати проблем з водопостачанням з цієї причини. Всі інші будуть вирішені на сесії, яка відбудеться вже 8 червня.

Щодо кадрових питань, які хвилюють городян, Алла Гінак розповіла, що 7 червня її розпорядженням був звільнений перший заступник Вадим Кесарчук, на виконання рішення міської ради від 13.04.2017 року. Проект про дострокове припинення повноважень секретаря ради Ольги Ціпуленко буде розглянутий радою на пленарному засіданні. Щодо можливих кандидатів на ці вакансії міський очільник поки не надала відповіді.

Більш детально з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися в газетах “Слово Придністров'я”, “Торнадо-прес”, “Чорноморський вісник” та “Правда Аккерману”, передачах радіо “Новини Придністров'я”, телеканалів “Південна хвиля” та “Бессарабія ТБ”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44