Прес-конференція начальника управління економічного розвитку Білгород-Дністровської міської ради М. Гордієнко

13-11-2017 11:50 287
категорія: Новини міста


Щодо діяльності управління економічного розвитку Білгород-Дністровської міської ради проінформувала представників ЗМІ під час проведення прес-конференції начальник даного підрозділу Марина Гордієнко. Основними цілями та завданнями вона назвала концентрацію бюджетних та інвестиційних ресурсів з метою підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості економіки міста, вирішення найгостріших проблем економічного і соціального розвитку, поліпшення якості життя мешканців міста, стабілізацію та розвиток всіх секторів міської економіки.

“За ці сто днів, що я працюю на посаді начальника управління економічного розвитку, ми разом з його працівниками зробили дуже багато, наші зусилля направлені на зростання добробуту і підвищення якості життя населення за рахунок забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності, як основи збалансованого зростання стандартів та показників економічного розвитку”, - підкреслила М. Гордієнко.

За останні місяці управлінням розроблена та прийнята Програма економічного та соціально-культурного розвитку до 2019 року; проведено тренінг з представниками ОСББ на тему «Впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції та модернізації багатоквартирних будинків» у рамках проекту «НОМЕ – на шляху до реформ житлового сектору: підвищення потенціалу об’єднань власників житла в Азербайджані, Грузії, Молдові та Україні». Фахівцями підготовлені бюджетні запити, в яких передбачені кошти для Бренду міста, Стратегічного плану; розроблено Положення організації та проведення гастрольних заходів; створено Робочу групу з розробки стратегічного плану розвитку міста, утворено Раду директорів підприємств, установ та організацій. За інформацією М. Гордієнко, продовжується робота з Міністерством юстиції щодо безоплатної передачі територіальній громаді міста Білгорода-Дністровського об’єкту нерухомості - комплексу нежитлових будівель і споруд («Особняк поміщика Ярошевича»), та земельної ділянки на якій вони розміщені; здійснюються заходи, спрямовані на відновлення роботи «Причал - 1» (заходи з включення «Причалу - 1 до регістру судноплавства України, оформлення гідротехнічного паспорту причалу, листування з ТОВ «Нібулон» про намір співпраці). Спеціалісти управління економічного розвитку взяли участь у засіданні Ради туристичних міст і регіонів України, засіданні робочої групи Асоціації міст України, у Львівському Туристичному Форумі тощо. Ведеться активна робота у напрямку налагодження співпраці з національними та міжнародними організаціями та проектами НЕФКО, GIZ, USAID, ЕБРР, “Мери за економічне зростання” та ін.

М. Гордієнко відповіла на питання журналістів. Більш докладно з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися у газетах “Слово Придністров'я”, “Торнадо-прес”, “Чорноморський вісник”, “Наше місто”, передачах радіомовлення “Новини Придністров'я”, телеканалів “Бессарабія ТБ” та “Південна хвиля”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44