Прес-конференція віце-президента Одеської обласної федерації самбо Вахіда Сабірова

05-09-2017 16:52 219


5 вересня 2017 року в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради перший віце-президент відокремленого підрозділу Національної федерації самбо України «Одеська обласна федерація самбо НФСУ» Вахід Сабіров провів прес-конференцію для представників ЗМІ. На зустрічі з журналістами також були присутні секретар та тренер вказаної організації Віктор Лавров та Михайло Махньов. Темою прес-конференції стали всеукраїнські змагання з боротьби самбо, які вперше будуть проведені у місті Білгороді-Дністровському.

Вахід Сабіров повідомив журналістам, що з 7 по 8 вересня буде проходити Всеукраїнський турнір “Кубок «Юна Україна»”, з 9 по 10 вересня - Всеукраїнський турнір пам'яті ЗТУ Р.О. Школьникова з боротьби самбо. Змагання відбудуться в спорткомплексі “Олімп-Н”. Очікується більше півтисячі учасників та гостей з різних куточків України. Метою вказаних турнірів є відбір спортсменів до складу збірної команди України для подальшої участі у чемпіонаті Світу. Організатором змагань виступає відокремлений підрозділ Національної федерації самбо України «Одеська обласна федерація самбо НФСУ».

Більш докладну інформацію з прес-конференції можна отримати у газетах “Слово Придністров'я”, “Торнадо-прес”, “Чорноморський вісник”, передачах радіомовлення “Новини Придністров'я”, телеканалів “Бессарабія ТБ” та “Південна хвиля”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44