Прес-конференція начальника управління житлово-комунального господарства Білгород-Дністровської міської ради В. Козубенка

30-01-2019 14:54 250
категорія: Новини міста


30 січня 2019 року начальник управління житлово-комунального господарства Білгород-Дністровської міської ради В’ячеслав Козубенко провів прес-конференцію для представників ЗМІ, в ході якої підвів підсумки діяльності управління за минулий рік. Він зазначив, що у житлово-комунальному господарстві міста функціонує чотири комунальних підприємства та один міський центр, а саме «Білгород-Дністровськтеплоенерго», «Білгород-Дністровськводоканал», «Автотранссервіс», «Житлово-експлуатаційне об’єднання – 1» та МЦ «Благоустрій». Крім того, у сфері ЖКГ працюють ПП «Яровенко» - по обслуговуванню ліфтового господарства міста; «Житлово-експлуатаційний комплекс «Мегаполіс» - надання послуг з утримання будинків та прибудинкової території, з централізованого опалення, розташованих за адресою вул. Пирогова №2, №2-А; «Білгород-Дністровське управління експлуатації газового господарства» ВАТ «Одесагаз» - експлуатує газові мережі та індивідуальні внутрішні мережі.

Управлінням ЖКГ вживаються заходи для забезпечення стабільної роботи житлово-комунальної сфери Білгорода-Дністровського. Його робота відбувається за напрямами відповідно до цільових Програм, які затверджені рішеннями Білгород-Дністровської міської ради. Також, в 2017 та 2018 роках УЖКГ активно займалося розробкою технічної документації, проводило тендерні процедури, здійснювало пошук підрядників і виконавців проектів Бюджету участі.

В’ячеслав Козубенко більш докладно зупинився на діяльності комунальних підприємств, зазначивши, що у них існують певні проблеми, вирішити які можна лише при плідній та злагодженій роботі всіх ланок влади. Найбільш гостро стоїть питання з КП “Білгород-Дністровсьководоканал”. За інформацією начальника УЖКГ, втрати в мережах водопостачання складають понад 40%, труби зношені, очисні споруди знаходяться в поганому стані.

“Придбані 8 енергозберігаючих насосів, які будуть встановлені найближчим часом, розробляється проектно-кошторисна документація по капітальному ремонту та будівництву свердловин, але це не вирішить проблему в цілому, - підкреслив В. Козубенко. - Загальна довжина мереж водопостачання та водовідведення складає 147 кілометрів, і 70 відсотків труб потребували заміни ще 15 років назад. Але ніхто не переймався цим питанням. Між тим, це колосальні суми. Вважаю, що вирішувати проблеми “Водоканала” необхідно комплексно. Управлінням готуються проекти, втілення в життя яких дозволить поступово це зробити”.

Також, начальник управління житлово-комунального господарства відповів на питання журналістів. Більш докладно з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися в газетах “Торнадо-прес”, “Правда Аккерману”, “Чорноморський вісник” та “Наше місто”, передачах радіомовлення “Новини Придністров’я”, телеканалів “Бессарабія ТБ” та “Південна хвиля”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44