Основним завданням служби зайнятості, як посередника між шукачем роботи та роботодавцем, знайти потрібні важелі для конкретної взаємодії. В результаті тісної співпраці матимемо укомплектовані вакантні посади кваліфікованими кадрами.

15.03.2017 року у Білгород-Дністровському центрі зайнятості відбулася презентація роботодавця – Головного територіального управління юстиції (ГТУЮ) в Одеській області. У спільному заході взяли участь спеціаліст з відділу державної реєстрації актів цивільного стану, який є підпорядкованим підрозділом ГТУЮ, безробітні з юридичною освітою та незайняте населення, яке бажає змінити професію.

Основна мета заходу – надання незайнятому населенню об’єктивної, достовірної інформації та популяризації послуг, що надаються структурними службами Міністерства юстиції України, а також можливість побудови кар’єри в органах юстиції.

У ході заходу, шукачі роботи мали змогу отримати вичерпну інформацію стосовно переваг вступу на державну службу в органи юстиції. Спеціалістом з відділу державної реєстрації актів цивільного стану була презентована кар’єрограма державного службовця в ГТУЮ на прикладі управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ з урахуванням посадових окладів.

А спеціалістами центру зайнятості були надані рекомендації щодо побудови стратегії для отримання бажаної роботи: складання якісного резюме, підготовка до співбесіди та застосування інших прийомів для підготовки до самопрезентації.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44