Презентація книги ліричних віршів «Акорди душі» Фелікса Закірова в Білгород-Дністровській центральній міській бібліотеці ім. М. Горького

15-03-2019 12:30 241
категорія: Новини культури


У творчої людини є велике щастя – це народження нового твору. Тоді прискорено б’ється серце, душу переповнюють незвичні хвилювання, зникає весь світ, і думки шикуються в ритмічні строфи. Звідки вони беруться? Хто їх надиктовує? Як дізнатись? Це – одна з найбільших таємниць людської свідомості. З упевненістю можна сказати, що нічого вищого за щастя творення для справжнього поета немає, як і для митця в будь - якій іншій творчості.

В ЦМБ ім. М. Горького відбулась презентація третьої книги ліричних віршів Фелікса Закірова «Акорди душі». Друкувати свої вірші автор почав ще в студентські роки в районих, обласних, військових газетах, згодом вийшли в світ дві збірки віршів: «Горизонты, мечты, дороги» (2004 р.), «Годы, дороги, встречи» (2008 р.). Автор активно приймає участь в роботі літературної студії Білгорода – Дністровського «АЛБ Буджак»; очолює літературне об’єднання «Дністровські джерела». Презентація проходила приємно і невимушено, автор розповідав про своє життя, творчі успіхи, цитував строки з віршів. Думка яка виливається в риму стає більш проникливою до серця та пробуджує душу, такі почуття виникають, коли знайомишся з віршами Фелікса Шайхетдиновича. Бібліотекарі Варлан О., Станцой М., Штереб О., Неручева Р. читали вірші поета вголос. Присутні з задоволенням слухали автора і бібліотекарів. Продовжилася зустріч спілкуванням, де кожен бажаючий особисто задавав питання Феліксу Шайхетдиновичу. Наприкінці заходу автор подарував по одному екземпляру презентованої збірки ЦМБ ім. М. Горького, бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва, бібліотеці ім. Лесі Українки, бібліотеці ім. О. Пушкіна, бібліотеці ім. М. Кропивницького.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23