Презентація «Закладів соціального захисту дітей»

13-10-2020 16:05 28
категорія: Пробація


12 жовтня 2020 року в Білгород-Дністровському педагогічному коледжі для студентів третього курсу факультету «Соціальна педагогіка», була проведена презентація на тему «Заклади соціального захисту дітей». Метою даного заходу стало ознайомлення студентів з закладами соціального захисту, із специфікою професійної діяльності соціальних педагогів в даних закладах, в тому числі в установах пенітенціарної системи. В заході прийняли участь старший інспектор Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації Олена Кузнецова та психолог відділу Олена Чумак.

В ході зустрічі майбутні соціальні педагоги мали змогу ознайомитись з практичною діяльністю органів пробації, їх функціями, напрямками роботи, з порядком залучення та організації діяльності волонтерів пробації. Окремо були обговорені аспекти проведення соціально-виховної роботи з неповнолітніми клієнтами пробації.

Наприкінці заходу студентам коледжу було запропоновано долучатися до волонтерського руху і ставати волонтерами пробації, адже участь у волонтерській діяльності має свої переваги, які можуть вплинути на професійне самовизначення та становлення, оволодіння знаннями та навичками у сфері соціально-психологічної роботи та юридичної практики, набутті досвіду індивідуальної та групової роботи.

Олена Чумак Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23