Прикордонники Білгород-Дністровського загону отримали нового керівника

29-08-2018 06:56 310
категорія: Прикордонний загін


На посаду начальника Білгород-Дністровського прикордонного загону призначений полковник Шарупич Сергій Володимирович.

Нового начальника Білгород-Дністровського прикордонного загону представив колективу начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби України генерал-лейтенант Сергій Косік.

Полковник Сергій Шарупич змінив на посаді полковника Сергія Москаленка, який очолював прикордонний загін три останні роки.

Сергій Шарупич народився в 1980 році у Львівській області. Має повну вищу освіту, одружений, виховує доньку і сина. Дотепер полковник Шарупич С.В. обіймав посаду першого заступника начальника Одеського прикордонного загону – начальника штабу. Варто додати що він раніше проходив службу в Азово-Чорноморському, Західному та Східному регіональних управліннях Держприкордонслужби України.

Нагадаємо що Білгород-Дністровський прикордонний загін охороняє ділянку кордону з Республікою Молдова у межах Роздільнянського, Біляївського, Білгород-Дністровського, Саратського та Тарутинського районів Одеської області.

Помічник начальника Білгород-Дністровського

прикордонного загону – начальник прес-служби

Іван Іванчук

Довідково : полковник Москаленко С.А. очолював Білгород-Дністровський прикордонний загін три роки, найдовше серед керівників за останні 20 років. Він пішов на підвищення – його призначили на посаду першого заступника начальника Північного регіонального управління Держприкордонслужби України (до м. Житомир).
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44