Приміщення для центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги у Білгороді-Дністровському

10-08-2017 13:09 335
категорія: Новини міста


9 серпня 2017 року заступник Білгород-Дністровського міського голови Галина Архипенко, голова Білгород-Дністровської райдержадміністрації Сергій Ільченко та голова районної ради Валерій Лобанов, разом з фахівцями провели огляд медичних закладів міста та району

з метою вирішення питань щодо майбутнього розташування центрів первинної медичної (медико-санітарної) допомоги.

Це питання є на розгляді після зустрічі з міським головою Аллою Гінак та обговорення з представниками сфери охорони здоров’я району та міста, яка відбулася 2 серпня 2017 року.

Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги є закладом охорони здоров’я , що створюється з метою забезпечення потреб населення у первинній медичній допомозі, за рішенням органу місцевого самоврядування. Такі центри з’являться у процесі реформування охорони здоров'я. Їх завданнями буде організація надання населенню первинної медичної допомоги, забезпечення належної доступності та якості допомоги, організація взаємодії із закладами, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу , третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, екстрену медичну допомогу, паліативну медичну допомогу, медичну реабілітацію; організація та надання невідкладної медичної допомоги населенню та інші.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44