Шановні мешканці славетного

міста Білгород-Дністровського прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста!

 

День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Його святкує кожен, хто вважає наше легендарне місто своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди.

Найбільша гордість нашого міста – це, звичайно, його мешканці. Саме завдяки Вашим рукам творилася унікальна спадщина міста, його історія. Завдяки Вашій наполегливості та самовідданості продовжує розвиватися місто Білгород-Дністровський: змінюються вулиці, ремонтуються дороги та тротуари, створюється сучасна інфраструктура.

Ми любимо наше місто, пишаємось його легендарною історією, прагнемо європейського майбутнього. Ми й надалі будемо розбудовувати наше місто і робити його ще більш привабливим та затишним. Вірю, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети.

Наше місто має славну багатовікову історію і темні плями в цій історії, в яких ми теж повинні мати мужність зізнатися, щоб більше ніколи не повторювати подібних помилок.

Адже лише знаючи свою історію, шануючи видатних земляків і виховуючи молоде покоління на їхніх прикладах - ми можемо розраховувати на достойне майбутнє.

У сьогоднішній святковий день від імені міської ради, депутатського корпусу та від себе особисто дякую всім мешканцям славетного Аккерману, які небайдужі до долі рідного міста, та щиро бажаю Вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Божого вам благословення та нових звершень.

Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

 

Зі святом, вас, дорога громадо! З Днем народження, рідне місто Білгород-Дністровський!

Секретар Білгород-Дністровської міської ради

Ольга Ціпуленко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44