Привітання з Днем захисту дітей

02-06-2017 13:09 280
категорія: Новини міста


1 червня 2017 року заступник Білгород-Дністровського міського голови Галина Архипенко та начальник служби у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради Тетяна Бабич вирушили за традиційним маршрутом, - в спеціалізовані дитячі та інтернатні заклади.

Довгоочікувані гості - велика, щира радість від зустрічі. Галина Архипенко і Тетяна Бабич відвідали вихованців Білгород-Дністровської спеціалізованої ЗОШ інтернат №10, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Білгорода-Дністровської райдержадміністрації, Білгород-Дністровського будинку — інтернату,

Білгород-Дністровського дитячого будинку змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку, Білгород-Дністровського спеціалізованого будинку дитини.

Заступник міського голови від імені міського голови Алли Гінак та влади міста щиро привітала всіх діточок зі святом Дня захисту дітей та передала найкращі побажання.

У кожному із закладів вихователі і діти підготували цікаву концертну програму для своїх гостей: вони співали, танцювали і навіть змагалися в різних конкурсах.

У подарунок від міської влади вихованцям закладів привезли фарби, олівці і багато приємних дрібниць для відпочинку і творчості у рамках реалізації міської програми “Забезпечення прав дитини на період до 2020 року”

У ці дні міськрайонному центру реабілітації виповнилося 20 років. Обділені батьківською турботою і увагою дітки тягнуться до гостей, знаючи, що в серці кожного для них є частинка тепла і любові. Саме сюди привозять дітей, коли є необхідність забрати їх з поганих умов проживання або від неблагонадійних батьків. Що таке захист дітей, в притулку знають дуже добре, на практиці. Окремі вітання закладу, його керівництву та працівникам також лунали під час свята.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44