Призначені стипендії Білгород-Дністровського міського голови в галузі «культура» на 2018 рік

01-03-2018 10:51 389
категорія: Новини культури


З метою соціальної підтримки ветеранів праці, які внесли вагомий особистий внесок у збереження та розвиток культурних надбань міста, розпорядженням Білгород-Дністровського міського голови від 23.01.2018 р. №31 стипендію міського голови серед ветеранів культосвітньої роботи у 2018 році присуджено ветерану культосвітньої роботи Малій Валентині Михайлівні, 1947 р. н.

Мала В.М. 47 років працювала в КУ «Білгород-Дністровська централізована бібліотечна система» на посадах методиста відділу методико-бібліографічної роботи, завідуючої відділом, старшого бібліотекаря у відділі єдиного фонду. Певний період очолювала профспілкову організацію працівників бібліотечної системи міста.

За тривалий час роботи Валентина Михайлівна проявила себе як досвідчений фахівець бібліотечної справи, проводила плідну роботу щодо організації системи підвищення кваліфікації, ефективно впроваджувала передовій досвід, багато зусиль доклала до методичного забезпечення бібліотечних заходів.

А ще Валентина Михайлівна – знана майстриня, адже її вишивки: українські рушники, серветки, вишиванки, неодноразово експонувалися на місцевих виставках народного мистецтва.

Сьогодні ветеран праці – на пенсії та, на жаль, поодинока і часто хворіє. Але, по можливості, відвідує бувших колег, цікавиться бібліотечними заходами. Соціальна допомога у вигляді щомісячної стипендії як ніколи стане їй в пригоді.

В рамках реалізації міської цільової програми «Культура Білгорода-Дністровського – 2018-2020 роки» виплачується й стипендія міського голови творчим працівникам та аматорам народного мистецтва з числа молоді міста. В цьому році, відповідно до висновків конкурсної комісії, розпорядженням міського голови від 23.02.2018 р. №33 стипендію призначено старшому науковому співробітнику КУ «Білгород-Дністровський краєзнавчий музей» Урді Валерії Олександрівні, 1986 р. н.

Валерія працює в музеї з 2015 року та проявила себе як творча, ініціативна особистість. Активно займається науково-дослідницькою роботою, є автором та організатором нових музейних проектів з краєзнавства. З метою підвищення кваліфікації брала участь у наукових конференціях, що проходили в Одесі, Харкові, Києві. Популяризує роботу музею через соцмережі. Маючи непрофільну вищу освіту, Урдя В.О. минулого року вступила до Харківської Державної академії культури, щоб отримати спеціальність «Музеєзнавство, пам’яткознавство», адже тісно пов’язує своє майбутнє з розвитком музейної справи в місті.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44