Про безпеку на дорозі розповідали в Білгород-Дністровській бібліотеці ім. О. Пушкіна

16-05-2018 14:19 453
категорія: Новини культури


Сучасний світ дуже важко уявити без автотранспорту. Мільйони людей на нашій планеті мають власні легкові автомобілі, які полегшують їх повсякденне життя, роблять його більш комфортним та зручним. Але на дорогах трапляються аварії, деякі з трагічними наслідками. Причиною цих аварій є те, що багато водіїв та пішоходів не дотримуються правил дорожнього руху. Саме тому, щоб зберегти своє життя і здоров’я, кожна людина повинна чітко усвідомлювати, яке значення для неї мають правила дорожнього руху, і обов’язково їх вивчати та дотримуватись у повсякденному житті.

Одним з напрямків роботи бібліотеки ім. О. Пушкіна є допомога у формуванні в користувачів бібліотеки вміння відчувати небезпеку, берегти власне здоров’я та життя в різних ситуаціях, які трапляються на вулицях та дорогах міста. Напередодні літніх канікул для хлопців і дівчат ЗОШ №3 був проведений інформаційний диліжанс «Безпека на дорозі – безпечне життя», в який увійшли рольова гра «Я безпечний пішохід», гра-вікторина «Дорожня грамота» та коментований огляд сигнальної виставки «Дотримуйся правил дорожнього руху».

Проведена інформаційна робота бібліотекарем Райновою М.О. для дітей була змістовною, корисною, цікавою. Наприкінці заходу присутні показали достатній рівень знань правил дорожнього руху та з задоволенням взяли участь у вікторині.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44