Про економічне виховання дошкільнят - на засіданні ММО секції вихователів груп середнього віку закладів дошкільної освіти Білгорода-Дністровського

03-03-2018 09:47 206
категорія: Новини освіти


28 лютого 2018 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 «Малятко»» (завідувач Магалюк Інна Василівна) відбулося чергове засідання міського методичного об'єднання секції вихователів груп середнього віку міста Білгорода-Дністровського на тему «Економічне виховання дошкільнят».

У ході засідання вихователь-методист закладу Шестак Майя Миколаївна презентувала досвід роботи колективу «Формування економічної компетентності у дітей дошкільного віку», акцентувавши увагу присутніх на форми, методи роботи з економічного виховання з дітьми, педагогами та батьками.

До уваги присутніх вихователь Заїм Наталія Миколаївна представила фрагмент відеозапису заняття «Український вареник – символ єдності країни» з елементами економічного виховання.

В ході заходу педагоги ознайомилися з цікавою та корисною виставкою інформаційного, наочного та ігрового матеріалів для роботи з дітьми.

Підсумком роботи була ділова гра «Бережливі та економні», проведена керівником міського методичного об'єднання Самокиш Л.А.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44