Про емоційне вигорання - на семінарі соціальних педагогів та психологів закладів освіти Білгорода-Дністровського

26-02-2020 15:15 328
категорія: Новини освіти


25 лютого на базі ЗОШ №11 проведено семінар «Профілактика емоційного вигорання, навчання навичкам саморегуляції й розслаблення, формування позитивного емоційного стану, профілактика неврозів» для соціальних педагогів та практичних психологів ЗЗСО.

В ході семінару (Василенко О.К. та Байдан І.А.) ознайомили педагогів з такими поняттями, як синдром емоційного вигорання (СЕВ) та як він впливає на психічний та фізичний стан людини; емоційний інтелект та як його продіагностувати за методикою «Діагностика емоційного інтелекту» Н. Холл); тайм –менеджмент педагога, як навчитися продуктивно планувати свій час. Також були озвучені фактори, які впливають на вигорання, фази виснаження, та проаналізовані симптоми професійного вигорання. Виявлені сфери особистості, які страждають через професійне вигорання.

Протягом семінару були запропоновані психологічні вправи «Чарівний ящик»,» «Рівень щастя», «Цінності життя», «Коло життєвого часу» та «Колесо життєвого балансу», які пропонували замислитися та проаналізувати своє життя. Працювали з метафоричними асоціативними картами (МАК) «77 ключей к себе настоящей» , автор Альона Щербюк. Учасники отримали для роботи діагностичний інструментарій та пам’ятки для «Збереження емоційного здоров’я».

В ході роботи учасники тренувались розпізнавати та виявляти синдром професійного вигорання для профілактики та попередження його наслідків. В кінці семінару під час вправи «Дерево побажань» всі учасники побажали один одному творчої праці та отримали нові знання для використання в своїй професійній діяльності.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23