Про фінал чемпіонату України з кантрі-кросу - на прес-конференції керівника Білгород-Дністровського МСТК «Віраж» А. Маргаряна

31-10-2018 16:26 192
категорія: Новини міста


31 жовтня 2018 року керівник Білгород-Дністровського міського молодіжного спортивно-технічного клубу «Віраж» Анатолій Маргарян провів прес-конференцію для представників ЗМІ.

Як повідомив Анатолій Маргарян, 17 листопада 2018 року в місті Білгороді-Дністровському відбудеться фінал чемпіонату України з кантрі-кросу. Відкриття заходу розпочнеться о 9.00 годині святковим концертом по вулиці Парковій, після чого відбудеться представлення команд-учасниць фіналу чемпіонату та, безпосередньо, стартуватимуть самі перегони.

Відповідно до календарного плану змагань, вже пройшли 4 етапи чемпіонату та за сприяння Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак фінал змагань відбудеться в нашому місті, зазначив Анатолій Маргарян.

Наразі триває робота з підготовки траси. Цьогоріч вдалося збільшити її, і, як результат, загальна протяжність траси склала 6,5 км. Під час перегонів спортсмени змагатимуться у таких класах, як баггі та квадроцикл. Місто Білгород-Дністровський представлятиме досить молодий екіпаж.

Більш докладно з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися у газетах “Торнадо-прес”, “Наше місто”, “Правда Аккерману”, передачах радіомовлення “Новини Придністров’я”, телеканалів “Бессарабія ТБ” та “Південна хвиля”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44