Про Громадський бюджет (Бюджет участі) на прес-конференції начальника управління економічного розвитку М. Гордієнко

05-07-2018 12:51 306
категорія: Новини міста


4 липня 2018 року начальник управління економічного розвитку Білгород-Дністровської міської ради Марина Гордієнко провела прес-конференцію для журналістів місцевих ЗМІ, в ході якої поінформувала про реалізацію програми Громадський бюджет (Бюджет участі) в Білгороді-Дністровському.

За словами Марини Гордієнко, 28 червня 2018 року розпочалася процедура подачі проектів в рамках Громадського бюджету (Бюджету участі).

Громадський бюджет (Бюджет участі) — демократичний процес, який надає можливість кожному мешканцю міста брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету шляхом створення проектів для покращення міста.

Будь-який мешканець міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті та взяти участь у конкурсі. Особі, яка подає проект має бути більше 14 років та вона повинна бути зареєстрована на території міста.

Для того, щоб подати проект, перш за все, необхідно сформулювати ідею, чим саме можна покращити Білгород-Дністровський. Після формулювання ідеї, необхідно розрахувати бюджет проекту, включивши всі можливі витрати (монтаж, транспортування, податки та інше). Наступні кроки — це збір підписів на підтримку своєї ідеї, заповнення заяви на он-лайн платформі Громадського бюджету (Бюджету участі) або бланку друкованої заявки з обов’язковим обранням назви та тематики, стислого пояснення ідеї проекту та її реалізації. Також, обов’язковою умовою при подачі проекту є надання: копії паспорту автора проекту, бланку підтримки проекту, бюджету проекту (враховуючи ціни з ПДВ та непередбачувані витрати), візуалізації, схем та креслень.

Після подачі проектів, всі вони проходять модерацію та виставляються на голосування на платформі Громадського бюджету (Бюджету участі).

Так, з моменту початку подання проектів, вже подано три проекти, а кінцевою датою подачі проектів в рамках Громадського бюджету (Бюджету участі) визначено 12 липня 2018 року. Тож, всім тим мешканцям міста, хто прагне долучитися до добрих справ та зробити свій внесок в покращення рідного Білгорода-Дністровського, слід поквапитись, зазначила Марина Гордієнко.

Більш докладно з матеріалами прес-конференції можна ознайомитись в газетах “Торнадо-прес”, “Правда Аккерману”, передачах радіомовлення “Новини Придністров’я”, телеканалу “Бессарабія ТБ”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44