Про недопущення виникнення надзвичайних ситуацій - на засіданні Білгород-Дністровської комісії з питань ТЕБ та НС

10-11-2017 15:38 260
категорія: Новини міста


10 листопада 2017 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Альберта Алтухова пройшло засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради. В його роботі взяли участь керівники відділів та управлінь міської ради, комунальних підприємств, міськрайонної багатопрофільної лікарні, представників РЕМ, місцевих служб поліції та ДСНС, військових підрозділів, розташованих на території міста тощо.

Головним питання порядку денного засідання стало недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних зі стихійними гідрометеорологічними явищами в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Керівники комунальних підприємств доповіли щодо стану готовності роботи у разі виникнення складних погодних умов. Обговорювалися питання забезпечення паливом, піщано-соляною сумішшю, медикаментами, стан спецтехніки, наявності генератору та ін.

З метою попередження виникнення можливих надзвичайних ситуацій, пов'язаних з погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, для своєчасної підготовки об'єктів та служб життєзабезпечення міста до сталого функціонування, комісія з питань ТЕБ та НС доручила:

Управлінню житлово-комунального господарства (Зініч М.Ф.), КП «Білгород-Дністровськводоканал» (Дукач О.В.), КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» (Волканов М.М.), Білгород-Дністровської дільниці Чорноморського управління експлуатації газового господарства (Ляшенко А.В.), КП «ЖЕО-1» (Красовський В.Б.):

- забезпечити надійне функціонування об’єктів житлово-комунального господарства, мереж тепло-, водо- та газопостачання у зимових умовах.

- забезпечити цілодобову готовність аварійних бригад та чергово-диспетчерських служб до дій в умовах аварійних ситуацій.

Підприємствам ДП “Білгород-Дністровський морський торговельний порт” (Волощук К.В.), КП ПСХ РСУ (Кащі В.Г.), військової частині А3955 (Глущенко С.Г.), військовій частині 2197 (Москаленко С.А.) підготувати техніку до роботи з ліквідації снігових заметів.

МЦ “Благоустрій”(Мальцев І.В.):

- привести у готовність до використання снігозбиральну техніку та створити запас паливно-мастильних матеріалів і піщано-соляної суміші.

- відпрацювати з підприємствами, установами та організаціями питання щодо виділення спеціальної техніки для боротьби зі сніговими заметами та заключити з ними відповідні договори.

- розробити перелік черговості прибирання вулиць комунальними підприємствами міста.

- у разі погіршення погодних умов організувати цілодобове чергування бригади снігозбиральної техніки.

- підготувати запас дров для опалення пересувного пункту обігріву.

КП “Аккерманзеленбуд” (Мусаєв С.М.) вжити відповідних заходів щодо видалення аварійних та сухостійних дерев на вулицях та паркових зонах, які створюють загрозу безпечному руху транспорту. Білгород-Дністровському району електричних мереж (Кочвар С.В.) забезпечити безаварійну роботу системи електропостачання об’єктів життєзабезпечення міста; передбачити посилення аварійно- відновлюваних бригад для ліквідації аварій на електромережах міста. Утворити необхідні резерви матеріалів для ліквідації аварійних ситуацій. Забезпечити оперативне інформування чергового контактного центру виконавчого комітету міської ради про аварії на електромережах.

КП “Білгород-Дністровськводоканал” (Дукач О.В.):

- у разі пошкодження системи водопостачання для запобігання дорожньо-транспортних пригод не допускати розливу води на проїзну частину.

- забезпечити надійну роботу вуличних пожежних гідрантів, перевірити їх технічний стан та вжити заходів щодо їх ремонту.

- для забезпечення аварійного електроживлення каналізаційно-насосних станцій та об’єктів водопостачання надати до фінансового управління міської ради відповідні документи для вирішення питання придбання пересувного автономного електрогенератора.

Білгород-Дністровської виробничої дільниці ТОВ “Одеській коровай” (Стойчєв О.М.):

- створити запас сировини для роботи підприємства в автономному режимі та забезпечення безперебійної випічки хліба для населення.

- перевірити резервні лінії електроживлення, підготувати до роботи автономний електрогенератор.

Управлінню охорони здоров’я (Сибірцева Т.О.), КЗ “Білгород-Дністровська міськрайонна багатопрофільна лікарня” (Десятник І.П.), Білгород-Дністровському відділенню швидкої (екстреної) медичної допомоги (Олійник О.Є.):

- вжити заходи щодо запобігання виникнення серед населення епідемії сезонного грипу та гострих респіраторних захворювань, привести у готовність медичні заклади до надання медичної допомоги розрахунково-можливої кількості хворих.

- підготувати одну палату для пункту обігріву та надання медичної допомоги потерпілим від обмороження.

- перевірити стан та підготувати до роботи автономні джерела електропостачання у лікарні та пологовому відділенні.

- підготувати заклади та медичний автотранспорт до роботи у зимовий період.

- сумісно з органами місцевого самоврядування селищних рад смт. Затока, смт. Сергіївка підготувати селищні амбулаторії до роботи під час складних погодних умов.

Прийняті інші пункти в рамках даного рішення. Також, комісія з питань ТЕБ та НС затвердила склад штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, характерних для зимового періоду.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44