Про підсумки 53-ої сесії - на прес-конференції секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктора Грозова

30-08-2019 09:24 267
категорія: Новини міста


30 серпня 2019 року секретар міськради Віктор Грозов провів прес-конференцію за підсумками чергової 53-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання 29 серпня. Перш за все, керівник ради зазначив спільну працю депутатів та прийняття вельми важливих для життєдіяльності міста рішень. Серед них - затвердження Плану розвитку госпітального округу №7 Одеської області на 2019-2023 роки, який з різних причин не приймався протягом тривалого строку. Також, з другої спроби депутати підтримали Програму фінансової підтримки комунальних підприємств міста Білгорода-Дністровського на 2020 рік. Подовжена дія міської Програми заміни, модернізації, капітального ремонту, диспетчеризації і технічної експертизи ліфтів до 2021 року.

Серед блоку земельних питань, оренди та приватизації комунального майна Віктор Грозов виділив прийняття рішення про надання дозволу комунальній установі “Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування. Мова йде про 30 гектарів ділянки вулиці Паркової, де неодноразово проводилися чемпіонати з мотоциклетного спорту та авторалі. В Генеральному плані і схемі зонування міста ці землі закріплені, як територія з цільовим призначенням паркових рекреаційних зон для активного відпочинку (Р-2).

Також, для розміщення абонентських кас у центрі міста, що буде зручно та комфортно для мешканців міста, прийняте рішення про передачу у господарське відання комунальному підприємству «Білгород-Дністровськводоканал» нежитлові приміщення по вул. Ізмаїльська,46.

Як зазначив Віктор Грозов, зміни, які були внесені на засіданні сесії до Програми «Здоров’я на 2019-2023 роки», забезпечать надання своєчасної якісної медичної допомоги населенню міста, дозволить виділити кошти на проходження щорічних медичних оглядів педагогічними працівниками Білгорода-Дністровського.

Підтримали депутати й звернення Білгород-Дністровської міської ради до Президента України, Верховної ради України, Кабінету міністрів України та Міністерства фінансів України щодо виділення необхідних коштів з державного бюджету України бюджету міста Білгорода-Дністровського на забезпечення виплати підвищених заробітних плат педагогічних працівників закладів дошкільної та позашкільної освіти.

Позитивним моментом сесії В. Грозов назвав й підтримання угоди між NIRAS Sweden AB, виконавчим комітетом Білгород-Дністровської міської ради та ТОВ «АРТ-ПРОМ» та угоди між NIRAS Sweden AB, виконавчим комітетом Білгород-Дністровської міської ради та ТОВ «АЙТІ-СОЛЮШНС» в рамках Програми «U-LEAD з Європою» на постачання та доставку для ЦНАП комп’ютерного обладнання, програмного забезпечення тощо на суми 180,86 євро та 9350,00 євро, згідно цих угод.

Також, секретар міської ради Віктор Грозов відповів на численні питання журналістів. Більш докладно з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися у газеті “Торнадо-прес”, передачах радіомовлення “Новини Придністров’я” та телеканалу “Бессарабія ТБ”, інтернет-сайтах.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44