Про підсумки міського етапу олімпіад з основних навчальних предметів у початковій ланці в Білгороді-Дністровському

10-05-2018 12:22 211


З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу учнів початкової ланки та забезпечення наступності в роботі початкової та основної школи в роботі з обдарованими дітьми з 24 до 26 квітня 2018 року завідувачем ММК Римською Т.Г. було організовано та проведено міський етап олімпіад для учнів 4-х класів з основних навчальних предметів: українська мова, математика, природознавство. У олімпіадах взяли участь 58 учнів шкіл міста, смт Затока, Сергіївка, переможцями стали – 16.

Перші місця вибороли:

з української мови:

- Нечаєва Уляна, учениця 4 класу ЗОШ №4 (вчитель Середа І.М.);

з математики:

- Кочуг Ксенія, учениця 4 класу ЗОШ №6 (вчитель Чабаненко А.С.);

з природознавства:

- Кулепестіна Аліса, учениця 4 класу ЗОШ №5 (вчитель Харлап Л.В.).

Другі місця здобули:

з української мови:

- Кочуг Ксенія, учениця 4 класу ЗОШ №6 (вчитель Чабаненко А.С.);

- Чумак Ксенія, учениця 4 класу ЗОШ №3 (вчитель Кучеренко О.А.);

- Авдєєва Софія, учениця 4 класу ЗОШ №4 ( вчитель Середа І.М.);

з математики:

- Дюльгер Олександра, учениця 4 класу ЗОШ №1 (вчитель Ревацька Н.М.);

з природознавства:

- Жигалова Дар’я, учениця 4 класу ЗОШ №3 (вчитель Ткаченко Т.С.);

- Цюцик Олександр, учень 4 класу КЗ НВК «ДНЗ-ЗОШ» ім. С.О.Морозової (вчитель Кулікова Н.М.);

Треті місця посіли:

з української мови:

- Кулепестіна Аліса, учениця 4 класу ЗОШ №5 (вчитель Харлап Л.В.);

- Калініна Кіра, учениця 4 класу ЗОШ №1 (вчитель Ревацька Н.М.);

з математики:

- Кулепестіна Аліса, учениця 4 класу ЗОШ №5 (вчитель Харлап Л.В.);

- Шимчук Марія, учениця 4 класу ЗОШ №4 (вчитель Середа І.М.);

- Тимошенко Валерія, учениця 4 класу ЗОШ №11 (вчитель Мустяц Т.Є.);

з природознавства:

- Кочуг Ксенія, учениця 4 класу ЗОШ №6 (вчитель Чабаненко А.С.);

- Авдєєва Софія, учениця 4 класу ЗОШ №4 (вчитель Середа І.М.).

Переможців підготували вчителі початкових класів: Ревацька Н.М. (ЗОШ №1), Кучеренко О.А., Ткаченко Т.С. (ЗОШ №3), Середа І.М. (ЗОШ №4), Харлап Л.В. (ЗОШ № 5), Чабаненко А.С. (ЗОШ №6), Мустяц Т.Є. (ЗОШ №11), Кулікова Н.М. (КЗ НВК «ДНЗ-ЗОШ» ім. С.О. Морозової).

Вітаємо переможців та їх наставників і бажаємо нових звершень!




Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44