Про перспективу створення “Школи майбутнього” - на прес-конференції заступника міського голови Альберта Алтухова

20-06-2017 16:49 310
категорія: Новини міста


20 червня 2017 року заступник Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов провів прес-конференцію для журналістів міських та регіональних ЗМІ, під час якої розповів про проект реконструкції загальноосвітньої школи №11, який вже поданий на конкурс до Державного фонду регіонального розвитку.

За умови перемоги в конкурсі, ДФРР на умовах співфінансування з міською радою виділить кошти на його реалізацію. Загальна вартість проекту становить 22,5 млн. грн. Виконання основної частини проекту розраховано на два роки. Перший етап реконструкції оцінено в 15 млн. грн., в якому доля міської ради складе півтори мільйони гривень.

До вказаного проекту входить капітальний ремонт покрівлі з утепленням, утеплення всього фасаду, заміна всіх вікон і дверей на енергозберігаючі, будівництво двох пандусів, санвузлів для учнів з обмеженими фізичними можливостями, дизайн фасаду, фойє та коридорів, ремонт майданчика у центрального входу тощо. Внаслідок проведених робіт будівля школи стане енергоефективнішою на 40%.

На зустрічі з журналістами Альберт Алтухов повідомив про стан капітальних ремонтів об'єктів, фінансування яких здійснюється за рахунок бюджету розвитку. Зокрема, проводиться укладання пішохідних доріжок тротуарною плиткою, завершена диспетчеризація ліфтів, ведуться роботи по заміні світильників на вулицях міста, в навчальних закладах проводиться ремонт дахів, незабаром розпочнеться поточний та капітальний ремонт міських доріг.

З матеріалами прес-конференції більш детально можна ознайомитися в газетах “Торнадо-перс” та “Чорноморський вісник”, передачах радіомовлення “Новини Придністров'я”, телеканалів “Бессарабія ТБ” та “Південна хвиля”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44