Про право на пенсію особам, які перебувають на обліку в Білгород-Дністровському міськрайонному Центрі зайнятості

21-08-2018 11:58 123
категорія: Публікації пенсійного фонду


21 серпня 2018 року заступник начальника Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Даниленко Надія провела семінар для осіб, які перебувають на обліку в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості.

Тематикою заходу стали основні умови призначення та перерахунку пенсій; розмір пенсійних виплат та чинники, що на нього впливають; пенсійний вік для чоловіків та жінок, відмінність понять трудового та страхового стажу.

Під час заходу фахівець Фонду акцентувала увагу громадян на важливості легального працевлаштування та детінізації доходів. Ознайомила присутніх з запровадження сучасного сервісу смс-інформування та Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, які дають можливість  людині самостійно контролювати розмір страхового стажу, сплату за них єдиного внеску. Присутнім було запропоновано взяти участь в реєстрації щодо отримання смс-повідомлення. В семінарі прийняли участь 12 осіб.

Довідково: за період з 13 червня по 21 серпня 2018 року спеціалістами управління залучено до користування послугою смс-інформування 465 громадян, що свідчить про бажання людей отримувати своєчасну та перевірену інформацію зручним для них способом.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44