Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги зі збору та вивезення твердих побутових відходів в м. Білгород-Дністровський

12-04-2018 10:37 233 1 1
категорія: Оголошення


Рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 11.04.2018 р. №156.

На виконання рішення Білгород-Дністровської міської ради від 20.03.2018 року «Про затвердження переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах», керуючись п. «е» частини першої ст. 16, частини третьої ст. 35-1 Закону України «Про відходи», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», п.п.1 п. «б» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановами Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», від 16.11.2011р. №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами в місті Білгород-Дністровському, удосконалення системи поводження з відходами, які можуть найкраще забезпечувати надання послуг та розвитку конкуренції, обмеження монополізму на ринку цих послуг, на виконання делегованих повноважень, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Провести конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Білгород-Дністровський.

2. Утворити конкурсну комісію з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Білгород-Дністровський та затвердити її склад, згідно з додатком № 1.

3. Затвердити конкурсну документацію по проведенню конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Білгород-Дністровський, згідно з додатком №2.

4. Конкурсній комісії здійснити необхідні організаційні заходи з підготовки та проведенні конкурсу.

5. Доручити відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю:

- оприлюднити умови конкурсу у засобах масової інформації;

- висвітлювати хід проведення конкурсу в місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб – порталі.

6. Рішення конкурсної комісії про результати проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Білгород-Дністровського подати на розгляд виконавчого комітету міської ради.

7. Відповідальність за організацію виконання рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства Зініч М.Ф.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Алтухова А.А.

Міський голови А.Ф. Гінак

Прикріплені файли
Тип файлуНазва та посилання
Конкурсна документація 2018-04-12 10:38Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44