Про соціальний захист потерпілих на виробництві та членів їх сімей

06-06-2018 10:23 33


З 01 серпня 2017 року після об'єднання двох Фондів – Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – всі функції із забезпечення соціального захисту людини праці виконує Фонд соціального страхування України ( далі – Фонд).

Важливою та суттєвою частиною роботи Фонду є своєчасне та у повному обсязі забезпечення соціального захисту людини, якій заподіяна шкода внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

Однією із складових соціального захисту потерпілого є грошова компенсація – страхова виплата, яка в разі смерті потерпілого (втрати годувальника) виплачується також членам його сім'ї (утриманцям), у тому числі дітям до 18 років, а якщо вони навчаються – до 23 років у розмірах, визначених чинним законодавством.

Підставою фінансування страхових виплат потерпілому, а також оплати витрат на медичну допомогу, проведення медичної, професійної та соціальної реабілітації є акт розслідування нещасного випадку або акт розслідування професійного захворювання (отруєння) за встановленими формами.

З 01 січня 2018 року Білгород-Дністровське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Одеській області обслуговує 250 потерпілих на виробництві осіб.

За рахунок коштів Фонду Білгород-Дністровське відділення здійснює оплату:

-          лікування потерпілих на виробництві та їх медичну реабілітацію;

-          забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;

-          санаторно-курортного лікування, включаючи оплату проїзду до санаторію та у зворотному напрямку;

-          лікарських засобів та виробів медичного призначення;

-          видів доглядів: спеціального медичного, стороннього та побутового обслуговування;

-          компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування інвалідів.

Шановні потерпілі від нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві!  З метою покращення вашого медичного забезпечення та  якісного надання соціальних послуг, гарантованих державою, просимо своєчасно звертатися до працівників Білгород-Дністровського відділення Фонду за вирішенням цих питань.

Наша адреса: м. Білгород-Дністровський, вул.Михайлівська,41а.

Контактні телефони: (04849) 60702; 22049.

Білгород-Дністровське відділення

управління виконавчої  дирекції Фонду

соціального страхування України в Одеській обл.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44