Про таємничий світ Жуля Верна в бібліотеках Білгорода-Дністровського

26-02-2018 09:16 377
категорія: Новини культури


«Я не напишу жодної сторінки, жодної фрази, що їх не змогли б прочитати діти, для яких я творю і яких я дуже люблю», - слова великого письменника-мрійника Жуль Верна. У лютому місяці відзначається 190 років від дня його народження. Романи Жуля Верна люблять діти всього світу й дотепер, багато з них екранізовані, це «Діти капітана Гранта», «Таємничій острів», «Повернення капітана Немо».

А ти любиш подорожувати? Відповідь на це питання можна знайти, взявши до рук один з романів Жуля Верна, а саме «Незвичайні подорожі», «П'ять тижнів на повітряній кулі», «Подорож до центра Землі», «Двадцять тисяч льє під водою», «Навколо світу за 80 днів», «П’ятнадцятирічний капітан» та ін. Їхні герої подорожують, здійснюють географічні відкриття, випереджаючи справжні, створюють швидкохідні машини, підводні й повітряні кораблі, досліджують вулкани та глибини морів, проникають у недоступні нетрі, відкривають нові землі. Увесь світ слугує їм майстернею для експериментів.

Хто такий Жуль Верн? Про це бібліотекарі бібліотеки ім. О. Пушкіна розповідали дітям під час літературної подорожі «Мандрівка до безсмертя і вічної подорожі». В центральній міській бібліотеці ім. М. Горького складений книжковий серпантин «Великий мрійник Жуль Верн», а в бібліотеці ім. Лесі Українки – літературний портрет «Великий мрійник із маленького Нанта». В бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва оформлено медіа-виставку «Корабель мрії капітана Верна», а в бібліотеці ім. М. Кропивницького пройшли Інтернет-мандри «Фантастичні подорожі на крилах романтики».




Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44