Про відстеження результативності регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради №579 від 21.11.2013 року «Про створення комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам»

10-04-2014 15:16 622
категорія: Відстеження результативності регуляторних актів


1. Вид та назва регуляторного акту:

Проект рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради №579 від 21.11.2013 року «Про створення комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам»

2. Назва виконавця заходів періодичного відстеження:

Управління комунальної власності Білгород-Дністровської міської ради

3. Цілі прийняття акту:

Метою внесення змін до регуляторного акту є залучення до роботи Комісії територіальних громад селищ Затока та Сергіївка, з метою виявлення порушень земельного законодавства в частині використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів

4. Строки виконання заходів відстеження:

з 3 березня по 1 квітня 2014 року

5. Тип відстеження:

Базове

6. Методи одержання результатів відстеження:

Базове відстеження результативності регуляторного акту відбувалося із застосуванням статистичного методу шляхом аналізу коштів, які надходять до міського бюджету від плати за земельні ділянки. Дані отримуються завдяки взаємодії з фінансовими та податковими органами.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Відстеження результативності цього регуляторного акта здійснювалося шляхом проведення аналізу інформації щодо додаткових надходжень до міського бюджету від плати за землю.

Рівень поінформованості суб’єктів господарювання щодо прийняття регуляторного акту: регуляторний акт розміщений на офіційному веб-порталі м. Білгорода-Дністровського .

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Після прийняття проекту рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради №579 від 21.11.2013 року «Про створення комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» буде здійснюватись робота по погашенню збитків, нанесених територіальній громаді у зв’язку з порушенням земельного законодавства.

Начальник Управління С.О. Крупп
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44