Про встановлення тарифів з водопостачання та водовідведення - на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради

29-05-2020 15:15 800
категорія: Новини міста


На засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, яке відбулося 29 травня 2020 року під головуванням секретаря міської ради Віктора Грозова, було розглянуто та прийняте рішення “Про встановлення тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік”.

Слід зазначити, що проект рішення був опублікований на офіційному сайті ще на початку березня поточного року. У звʼязку з введенням карантинних заходів в березні 2020 року, питання тарифу виконавчим комітетом міської ради не розглядалося.

Тарифи з централізованого водопостачання та водовідведення було проаналізовано та неодноразово обговорювалися під час зустрічей з громадськістю міста. Комунальне підприємство “Білгород-Дністровськводоканал” разом з управлінням економічного розвитку врахували зауваження та пропозиції, які надходили від мешканців міста, та скоригували запропонований тариф.

Отже, своїм рішенням виконавчий комітет встановив тариф на централізоване водопостачання (з ПДВ) для населення, бюджетних установ та інших споживачів у розмірі 17,28 грн./м³; на централізоване водовідведення для населення, бюджетних установ та інших споживачів у розмірі 17,22 грн./м³.

Тарифи вступлять у дію з 1 червня 2020 року. Протягом двох тижнів працівники КП “Білгород-Дністровськводоканал” донесуть цю інформацію до всіх абонентів. Рахунки за новими тарифами надходитимуть споживачам після 1 липня 2020 року.

Як зазначив секретар Білгород-Дністровської міської ради Віктор Грозов, дана міра є вимушеною, оскільки, не дивлячись на постійну фінансову підтримку з міського бюджету, Водоканал перебуває у скрутному становищі, має значну заборгованість. Аби комунальне підприємство продовжувало нормально функціонувати та надавати споживачам послуги з водопостачання та водовідведення, проводити вкрай необхідні роботи із заміни мереж, модернізації каналізаційно-насосних станцій, усунення аварійних ситуацій та ін., необхідно допомогти йому.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23