Про заходи щодо формування житлового фонду соціального призначення у Білгороді-Дністровському - на засіданні робочої групи

12-01-2018 10:32 292
категорія: Новини міста


Наприкінці 2017 року на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації», за рахунок субвенції з державного бюджету у сумі 617614 гривень та близько 75 тисяч гривень з міського бюджету в Білгороді-Дністровському були придбані дві однокімнатні квартири по вул. Сонячній, буд. 11, кв. №203 та вул. Плавньовій, буд. 64-в, кв. №16. Дані квартири є об’єктами нерухомості житлового фонду соціального призначення для подальшого проживання двох осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

11 січня 2018 року в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради під головуванням заступника міського голови Альберта Алтухова відбулося засідання робочої групи, на якому його учасники обговорювали проект рішення виконавчого комітету “Про заходи щодо формування житлового фонду соціального призначення та його використання”. Згідно даного документу, дві придбані квартири складуть житловий фонд соціального призначення Білгорода-Дністровського. Він визначить зміст типового договору найму соцжитла, умови використання даного житла, організації його належного обслуговування та ремонту, укладання та розірвання договору найму тощо. Проект рішення буде винесений на розгляд виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44