Про завершення 2019-2020 навчального року — під час селекторної наради облдержадміністрації

21-05-2020 16:32 271
категорія: Новини міста


21 травня 2020 року відбулася селекторна нарада Одеської обласної державної адміністрації, в якій взяли участь представники органів місцевого самоврядування, в тому числі й структурних підрозділів Білгород-Дністровської міської ради.

В ході селекторної наради було розглянуто питання «Про завершення 2019-2020 навчального року у закладах загальної середньої освіти Одеської області». Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Лончак зазначив, що наразі залишається в силі загальна заборона відвідувати заклади освіти її здобувачами у звʼязку із загальнодержавними карантинними заходами, в силу чого 2019-2020 навчальний рік закінчиться у дистанційній формі навчання.

Окрему увагу, під час селекторної наради, директором Департаменту освіти було зусереджено на проведенні ЗНО. Так, за словами Олександра Лончака, основна сесія ЗНО відбудеться з 25 червня до 17 липня з неухильним дотриманням протиепідемічних заходів на пунктах тестувань, а також під час підвозу учнів шкільними автобусами, в районах області, де пункти тестувань знаходяться на значному віддалені від місця проживання школярів.

Олександр Лончак зазначив, що, у звʼязку з карантинними заходами, скасовано проведення літніх оздоровчих таборів. Також Департаментом освіти і науки облдержадміністрації не рекомендується проводити останні дзвоники та випускні вечори.

Під час селекторної наради було розглянуто питання «Про запобігання занесенню і поширенню на території Одеської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19». Директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергій Готко зазначив, що помʼякшення карантину згідно рішення, прийнятого на засіданні Кабінету Міністрів України 20 травня за ініціативи Міністерства охорони здоров’я, відбуватиметься в кожному місті обласного значення та районі Одеської області поетапно, у залежності від епідемічної ситуації на відповідній території.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23