Про здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

10-09-2019 08:53 283
категорія: Соцзахист


Управління  соціальної політики   Білгород-Дністровської  міської  ради  повідомляє, що Урядом підтримана ініціатива Міністерства соціальної політики України та прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року №309 «Про затвердження  Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу» , якою запроваджується новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Порядком визначається механізм використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», спрямування бюджетних коштів на відшкодування вартості реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу закладам охорони здоров'я будь-якої форми власності та організаційно – правової форми або їх відокремленим підрозділам, що забезпечують медичне обслуговування населення на основі відповідної ліцензії та професійної діяльності медичних (фармацевтичних) працівників, а також реабілітаційним установам, підприємствам, закладам, у тому числі їх відділенням, структурним підрозділам незалежно від форми  власності, які мають провадження господарської діяльності з медичної практики.

Перелік закладів охорони здоров'я, реабілітаційних установ формується Фондом соціального  захисту інвалідів (далі-Фонд)  згідно із  заявницьким  принципом  та  оприлюднюється  на офіційних веб-сайтах  Мінсоцполітики, Фонду, місцевих та регіональних органів для можливості ознайомлення законних представників дітей з переліком цих установ та обрання із зазначеного переліку закладу, до якого вони можуть звернутися з питань забезпечення дитини з інвалідністю внаслідок ДЦП реабілітаційними заходами.

Методичні рекомендації щодо формування Фондом переліку закладів охорони здоров'я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП розміщені на веб-сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua) у розділі  «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».                             

Заяву закладу охорони здоров'я, реабілітаційної установи слід надсилати на поштову адресу Фонду:04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 72 або на електронну адресу:secretarfszi@ukr.net.

Також у даному розділі розміщені методичні рекомендації щодо реалізації даного Порядку.

За отриманням більш детальної інформації звертайтесь до управління соціальної політики за адресою: м. Білгород-Дністровський, пров. Офіцерський, 8, кабінет 2, тел.3-54-57.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44