Проблеми водопостачання міста Білгорода-Дністровського на прес-конференції Олександра Дукача

02-06-2017 20:18 270
категорія: Новини міста


2 червня 2017 року пройшла прес-конференція нового начальника комунального підприємства “Бідгород-Дністровськводоканал” Олександра Дукача. Головним питанням, яке бентежить все місто, це обмеження водопостачання, тому заступник міського голови Альберт Алтухов виступив ініціатором спілкування керівника підприємства зі ЗМІ для висвітлення ситуації. Спочатку Олександр Дукач розповів про стан справ “Водоканалу” на сьогоднішній день, а це й проблеми з декількома свердловинами, відключення постачання електроенергії, внаслідок заборгованості за активну енергію біля 1,9 млн.гривень, втрати у мережах та несплата населення за отриману послугу.

Заборгованість перед РЕМ та важкі перемовини з керівництвом обленерго щодо відключень, посилив й факт незатвердження сесією рішення про передачу на підтримку КП 1 млн. Гривень, який був обіцяний для часткового покриття боргу, тому вони зараз ведуть агресивну політику та пошли на міри по відключенню живлення на декілька свердловин. Втрати води у мережах зросли до 42%, у зрівнянні з допустимими у тарифі 30%. Заборгованість населення зросла на 30% у порівнянні з травнем 2016 року, а складає 2,6млн.гривень, крім того додались проблеми з повертанням надлишкових надходжень за субсидії у сумі 700 тис.грн.

Найбільші боржники: Сонячна, 11 - борг 75 тис.грн., Перемоги, 33 - борг 72 тис.грн., Південна (ОСББ) - борг 67 тис.грн., Перемоги, 14 - борг 34 тис.грн., а ще й є абоненти у яких борг більше 30 тисяч

Список боржників, за словами Олександра Дукача, дуже великий, і на що розраховують боржники, невідомо, але ж по суті через них в тому числі страждають інші мешканці міста, які платять сумлінно.

Керівництво водоканалу має намір повернутися до практики відключення злісних боржників від подачі води взагалі, використовуючи для цього всі засоби.

Але не тільки про проблеми йшла мова, Олександр Дукач озвучив плани розвитку підприємства та найближчі кроки по вирішенню проблеми водопостачання у місті:

1. Боротьба з втратами у мережах

2. Нові свердловини

3. Нові технології (енергозбереження, сучасне обладнання та інше)

Також керівник “Бідгород-Дністровськводоканалу” пообіцяв презентацію нової Програми розвитку підприємства громадськості міста та депутатам, та виразив сподівання що з нинішнім депутатським корпусом можливо вирішити питання цілодобового водопостачання у місті.

Більш детально з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися в газетах “Слово Придністров'я”, “Торнадо-прес”, “Чорноморський вісник” та “Новини Аккерману”, передачах радіо “Новини Придністров'я” та телеканалу “Бессарабія ТБ
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44