Проблему громадського транспорту вирішує комісія

04-08-2017 11:55 575
категорія: Новини міста


4 серпня 2017 року пройшло перше засідання комісії з обстеження роботи підприємств транспорту, щодо організації перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак.

Комісія створена з метою здійснення контролю за дотриманням перевізниками умов Договору про організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування на міських автобусних маршрутах загального користування та проведення заходів щодо впорядкування роботи підприємств транспорту з питань організації обслуговування населення, до ії складу увійшли представники громадських організації, експерти з питань роботи пасажирського транспорту, працівники служб виконавчих органів та депутати міської ради. За результатами обстеження роботи підприємств транспорту, щодо організації перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, протягом двох місяців з моменту набрання чинності цього розпорядження, комісія надасть пропозиції міському голові щодо впорядкування роботи підприємств транспорту з питань організації обслуговування населення міста Білгорода-Дністровського міським пасажирським транспортом.

Алла Гінак розпочала роботу комісії зі слів: “Створення нашої комісії пов’язано з тим, що велика кількість скарг на роботу громадського транспорту надходить останнім часом на телефони контактного центру, на особистих прийомах, особливо це стосується пільгового контингенту, мешканців похилого віку. Також є претензії у перевізника до міської ради, що стосується компенсації за проїзд пільгових категорій населення. З метою надання об’єктивної інформації по даним випадкам, з наступним прийняттям рішення, була створена ця комісія. Хочу завірити, що робота комісії направлена на нормалізацію взаємовідносин “пасажир — влада - перевізник” та налагодження нормальної безперебійної роботи транспорту у місті, створенню умов для його розвитку, а головне знайти вихід із складної ситуації, яка склалася на сьогодні. Хочу всіх запевнити, що ні я, ні хто з присутніх, не мають на меті перерозподіл ринку пасажирських перевезень. Я впевнена, що своїми злагодженими діями ми зможемо показати свою ефективну роботу, а головне в найкоротший термін отримати позитивний результат”.

Заступник міського голови Альберт Алтухов доповів членам комісії про отримані листи від компанії перевізника з розрахунками, які вони вимагають на компенсації пільг та перелік заходів, які міська влада вже зробила, для вирішення ситуації.

У підсумку комісія вирішила визначитись з алгоритмом дій і негайно включитись до перевірки.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44