Проект «Заради життя»

17-12-2019 12:36 191
категорія: Пробація


17 грудня 2019 року на базі Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» розпочав свою роботу консультативний кабінет створений в рамках проекту «Заради життя».

З сьогоднішнього дня засуджені мають змогу безкоштовно пройти експрес тест на наявність ВІЛ інфекції чи гепатиту С, незалежно від результату тестування, отримати консультацію та за потреби отримати подальше обстеження та лікування.

Мета проекту: зменшення темпів поширення ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С шляхом виявлення, догляду та лікування людей, що живуть з ВІЛ, ТБ, хіміорезистентним ТБ та ВГС, які знаходяться на обліку в органах пробації в Україні.

Головними завданнями проекту є розширення існуючого комплексного пакету послуг з виявлення ВІЛ, туберкульозу і вірусного гепатиту С, лікування людей, які мають ці хвороби, а також забезпечення надання їм відповідних послуг.

Проект сприятиме покращенню виявлення ВІЛ, ТБ та ВГС, зміцненню взаємодії, забезпеченню безперервного догляду та лікування для засуджених, ув’язнених та колишніх в’язнів, що живуть з ВІЛ, ТБ, ХР ТБ та ВГС. Оскільки понад 50% ВІЛ-позитивних в’язнів є споживачами ін’єкційних наркотиків.

Проектна діяльність здійснюється в тісній співпраці з представниками благодійного фонду «Шлях додому» та кабінетом «Довіри» Білгород-Дністровського шкірно-венерологічного диспансеру.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23