Професія пожежного-рятувальника - одна з найнебезпечніших професій у світі. Адже це і робота в екстремальних ситуаціях, і ризик для життя, і величезна відповідальність за інших людей. В екстремальній ситуації пожежнику-рятувальнику необхідно правильно оцінити ситуацію, прийняти рішення і при цьому мати адекватну поведінку. Тому далеко не кожна людина готова присвятити своє життя порятунку інших.

Білгород-Дністровський центр зайнятості постійно співпрацює з Білгород-Дністровською рятувально-пожежною частиною. Наш спільний інтерес полягає в тому, щоб укомплектувати склад рятувальників відповідальними та гідними кадрами.

В рамках Декади профорієнтації «Профорієнтаційний майстер-клас», та акції «Запобігти, врятувати, допомогти», 19 квітня Білгород-Дністровським ЦЗ та Білгород-Дністровським відділенням МНС організовано та проведено інтерактивний захід для учнівської молоді.

У ході заходу відбулося знайомство учнів 8-11 класів ЗОШ м. Білгород-Дністровського з професією рятувальника. Молоді люди з цікавістю спостерігали повсякденну роботу рятувальника та його дії у екстремальних ситуаціях. Продемонстровано майстер-клас ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій: використання пожежної техніки та іншого обладнання у гасінні пожежі в автомобілі, допомога постраждалим у ДТП та інші рятувальні роботи пов’язані з непередбачуваними нещасними випадками.

Школярі отримали багато корисної інформації про навчальні заклади громадянського захисту, після закінчення яких, держава гарантує випускникам працевлаштування та кар’єрний зріст.

Саме такі заходи формують у молоді чітку уяву про професію та робочий процес «з середини», а професії, які пов’язані з порятунком життя, потребують особливої уваги.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44