Програма пільгового кредитування для малого та середнього бізнесу Одеської області

19-10-2017 10:57 186
категорія: Актуально


Шановні представники бізнесу!

Однією з головних умов сталого розвитку та економічного зростання Одеської області є створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва у регіоні. За ініціативи голови Одеської ОДА Максима Степанова влада області запроваджує Програму пільгового кредитування для підприємців Одещини.

Програма розроблена в рамках реалізації Стратегічного плану дій голови ОДА Максима Степанова «Розумний регіон» і спрямована на стимулювання конкурентоздатного бізнесу та підвищення частки продукції з високою доданою вартістю, яка виробляється в Одеській області.

Долучитися до Програми пільгового кредитування можуть підприємства, які, згідно КВЕД 2010, працюють у галузях переробки сировини, альтернативної енергетики, туристичній сфері, а також транспортній галузі.

Програма передбачає компенсацію частини відсоткової ставки по кредитах, які спрямовуватимуться на такі цілі:

- придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення;

- модернізація технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;

- впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;

- розроблення нових видів продукції (товарів).

За рахунок обласного бюджету учасники Програми зможуть отримати компенсацію у розмірі 10% відсоткової ставки за кредитом: якщо відсоткова ставка банку складає 18% річних, 10% покриватимуться за рахунок бюджету області, 8% сплачуватимуться підприємцем.

Згідно умов програми, гранична сума щомісячної компенсації по відсотковій ставці складатиме 50 тис. гривень. Взяти участь у програмі пільгового кредитування зможуть підприємці, чий розмір кредиту не перевищує 5 млн грн, а строк повернення кредиту – 3 років. Дія Програми не поширюється на кредити, видані до прийняття Програми.

Для того, щоб взяти участь у програмі, підприємства-позичальники мають відповідати таким умовам:

Реєстрація у якості суб’єкта підприємницької діяльності в Одеській області;

Відсутність простроченої заборгованості з виплати заробітної плати;

Відсутність простроченого податкового боргу, боргу зі сплати єдиного соціального внеску;

Не перебування у стадії банкрутства, ліквідації;

Наявність наданої Головному управлінню статистики в Одеській області згоди на надання органам державної влади інформації, що міститься у статистичній та фінансовій звітності.

Відповідальний за проведення конкурсу - Департамент економічної політики та стратегічного планування облдержадміністрації: м. Одеса, пр-т Шевченка, 4, каб. 544. Контактний телефон: (048) 718 92 42, (098) 472 36 38. Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати за посиланням: www.ooda.biz.ua

Перших переможців серед підприємців Одещини, які мають право на отримання часткової компенсації по кредитах 21 вересня визначила конкурсна комісія Одеської ОДА.

Учасниками програми стали такі інвестиційні проекти, як запровадження ресурсо- та енргоефективного обладнання ТОВ «Еверласт», розширення швейного виробництва ПКФ «Комплект», переробка овочевої продукції ТМ «С бабушкиной грядки», переробка відходів виноградарства та виготовлення з них олії підприємства «Оріон», виробництво косметичних засобів з натуральної сировини ТМ «Dushka», будівництво круп’яного цеху Кодимського ТОВ «Мічуріна+».

Наразі здійснюється підготовка розпорядження голови ОДА щодо виділення необхідних для компенсації частини відсоткової ставки по кредитам на суму майже 17 млн грн.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44