Проведення Дня Пенсійного фонду на центральному ринку м. Білгород-Дністровський

21-06-2017 15:25 122


21 червня 2017 року спеціалісти фінансово - економічного відділу Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду провели роз’яснювальну роботу серед підприємців центрального ринку м. Білгород-Дністровського з питань легалізації зайнятості та щодо нарахування єдиного внеску з мінімальної заробітної плати у розмірі 3200 грн.

Пенсійники роз’яснили фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування першої групи платників єдиного податку, що їм надано право сплачувати єдиний внесок у сумі не менше половини мінімального страхового внеску, але цй факт негативно впливає на їх страховий стаж, який буде зараховано лише як неповний місяць.

  На ринку громадянам та підприємцям були роздані буклети на тему: «Пам’ятка працюючому» та «Дотримання мінімальної заробітної плати у розмірі 3200 грн. - обов’язок кожного роботодавця»

Працівники Фонду звертали увагу людей, що мінімальна заробітна плата не може бути нижчою за 3200 грн., а у разі встановлення таких випадків говорили громадянам про можливі способи захисту їх прав включаючи Урядову «гарячу лінію» та «гарячу лінію» Міністерства соціальної політики України.

Державні службовці Пенсійного Фонду пояснювали громадянам та підприємцям, що дбаючи сьогодні про свої трудові відносини з роботодавцями, вони забезпечують собі гідне майбутнє.

Гергель В.П. – заступник начальника фінансово-економічного відділу

Білгород - Дністровського об'єднаного управління

Пенсійного фонду України Одеської області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44