Проведення конкурсу на визначення виконавця послуги зі збору та вивезення рідких побутових відходів в м. Білгород-Дністровський

08-07-2019 12:33 232
категорія: Оголошення


1. Організатором конкурсу є виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради.

2. Підставою для проведення конкурсу є рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від “04” липня 2019 року №278.

3. Місцем проведення конкурсу є: м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська, 56; час проведення конкурсу 14-00.

Уповноважені за зв'язок з учасниками конкурсу: Управління житлово-комунального господарства Білгород-Дністровської міської ради.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасника конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- наявність працівників відповідної кваліфікації (водії автотранспортних засобів спеціалізованих автомобілів);

- досвід роботи з надання послуг з вивезення рідких побутових відходів.

5. Обсяг послуг з вивезення рідких побутових відходів складає 139,6 тис.м3/рік. Надання послуг з вивезення рідких побутових відходів повинно відповідати:

- статті 28 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”;

- статті 351 Закону України “Про відходи”;

- постанові Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року № 1010 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів”;

- постанові Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070 “Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів”;

- постанові Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг”.

6. Для підтвердження відповідності встановленим кваліфікаційним вимогам учасниками конкурсу надаються наступні документи:

- копія статутних документів (статут, положення тощо);

- копія балансового звіту суб'єкта господарювання за останній звітній період;

- оригінал довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов'язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

- копія документа, що містить інформацію про технічний потенціал суб'єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб'єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази тощо);

- оригінал документа, що містить відомості про обсяги надання послуг із вивезення рідких побутових відходів за останній рік;

- копія технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

- копія довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення рідких побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;

- оригінал довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;

- копія довідки про проходження водіями медичного огляду;

- оригінал документа, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення рідких побутових відходів;

- інші документи, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення рідких побутових відходів (інформація про наявність диспетчерської служби тощо) належної якості.

7. Територія надання послуг з вивезення рідких побутових відходів повинна розташовуватися у межах міста Білгород-Дністровського. Об'єкти, на які вивозитимуться рідкі побутові відходи, – Станція біологічного очищення (м. Білгород-Дністровський, вул. Шабська 120).

8. Кількість житлових будинків, не підключених до централізованої системи каналізації міста Білгород-Дністровського:

- одноквартирні житлові будинки: 9110;

- загальна кількість будинків: 9110;

- кількість мешканців таких будинків: 27300;

- місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання): розташовані на всій території міста. Більша частина будинків обладнанні центральним водопостачанням, а водовідведенням та центральним опаленням не обладнана;

- кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та (або) водовідведення, а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах: центральним водовідведенням обладнано 30% будинків;

- характеристика під'їзних шляхів: 55,88 км. з твердим покриттям.

9. Вимоги до конкурсних пропозицій – конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

10. Конкурсні пропозиції оцінюються за наступними критеріями:

- вартість послуг;

- рівень матеріально-технічного забезпечення учасника конкурсу;

- наявність можливості проводити щоденний контроль за станом транспортних засобів;

- наявність можливості підтримання належного санітарного стану транспортних засобів, що здійснюють перевезення рідких побутових відходів;

- наявність можливості проводити щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті;

- наявність можливості зберігання та охорони транспортних засобів для перевезення рідких побутових відходів;

- кількість працівників відповідної кваліфікації;

- фінансова спроможність учасника конкурсу;

- строки надання послуг;

- наявність досвіду в роботі з надання послуг відповідно до вимог чинного законодавства України.

11. Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за 7 календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз'ясненням щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу.

Організатор конкурсу протягом 3 робочих днів з моменту отримання звернення про роз'яснення до закінчення строку подання конкурсних пропозицій надає письмове роз'яснення.

У разі надходження 2 і більше звернень про надання роз'яснень щодо змісту конкурсної документації організатор конкурсу проводить збори його учасників з метою надання відповідних роз'яснень. Про місце, час та дату проведення зборів організатор конкурсу повідомляє учасників протягом 3 робочих днів.

Організатором конкурсу ведеться протокол зазначених зборів, який надсилається або надається усім учасникам зборів у день їх проведення.

Організатор конкурсу має право не пізніше ніж за 7 календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що протягом 3 робочих днів у письмовому вигляді повідомляє усіх учасників конкурсу, яким надіслано конкурсну документацію.

12. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

Конкурсні пропозиції приймаються та реєструються секретарем конкурсної комісії за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Ізмаїльська, 46, щоденно (крім суботи та неділі) з 08.00 до 16.00, перерва – з 13.00 до 14.00.

Кінцевий строк подачі конкурсних пропозицій 09 серпня 2019 року до 12.00.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

13. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями здійснюватиметься 09 серпня 2019 року о 14.00 за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська, 56, кабінет №103 у присутності всіх учасників конкурсу або уповноважених ними осіб, що з'явилися на конкурс.

Розкриття конверта з конкурсною пропозицією може проводитися за відсутності учасника конкурсу або уповноваженої ним особи у разі його згоди.

14. Спори, що виникають у зв’язку з проведенням конкурсу, розглядаються в установленому законодавством порядку.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23