Фахівці Білгород-Дністровського об'єднаного управління Пенсійного фонду України провели інформаційний захід «День Пенсійного фонду» на центральному ринку міста Білгорода-Дністровського.

Спеціалісти Фонду роз’яснювали відвідувачам ринку, а особливо продавцям, фізичним особам - підприємцям необхідність легального оформлення трудових відносин з найманими працівниками та важливість саме легального працевлаштування для майбутнього пенсійного забезпечення. Наголосили на обов’язковій сплаті єдиного соціального внеску та погашення існуючої заборгованості по внескам.

Громадяни з цікавістю долучались до діалогу щодо переваг оформлення легальних трудових відносин  та сплати  єдиного внеску. Під час заходу мешканці та гості міста і району, разом з тематичними буклетами та листівками, отримали необхідну інформацію про мінімальний страховий стаж, порядок сплати єдиного внеску на добровільних засадах, можливість отримання електронних пенсійних послуг з використанням Веб-порталу Пенсійного фонду України, умови призначення та виплати пенсії та інші.

Довідково: Завдяки інформаційним кампаніям, з початку поточного року погашено заборгованості по сплаті внесків на суму 526,9 тис. грн. Лише з початку року кількість найманих працівників, як отримують заробітну плату менше мінімальної, скоротилась на 821 особу.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44