Prozorro.Продажі відтепер в Білгороді-Дністровському

08-05-2018 11:06 461
категорія: Новини міста


Білгород-Дністровський приєднався до проекту ProZorro.Продажі. Підписання Декларації про співпрацю Білгород-Дністровської міської ради з системою ProZorro.Продажі відбулося 8 травня 2018 року за участю заступника Білгород-Дністровського міського голови Сергія Чернокульського та проектного регіонального менеджера ProZorro.Продажі Олексія Мовчана.

Перед цією подією О. Мовчан провів прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ, під час якої презентував електронний майданчик з продажу державних та комунальних активів, розповів про саму систему, про успішні аукціони з продажу і оренди державного майна та про вигоди від її використання.

Слід зазначити, що електронна система ProZorro.Продажі – це спільний проект Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду гарантування вкладів України та Transparency International Україна. Система забезпечує прозорий, швидкий та ефективний продаж державних активів (активи неплатоспроможних банків, а також майно державних і комунальних підприємств). Нещодавно система ProZorro.Продажі отримала статус державного підприємства.

Білгород-Дністровський став 29 містом України, який долучився до проекту ProZorro.Продажі.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44