Райдужні книжкові літні канікули в бібліотеках Білгорода-Дністровського

11-06-2018 07:06 988
категорія: Новини культури


Літні канікули надають дітям безліч вільного часу для відпочинку і розвитку. Літо – час ігор, розваг, свободи у виборі занять, поповнення витрачених сил, відновлення здоров’я. Літо з бібліотекою – це найкраща можливість для дітей поринути у світ літератури, познайомитися з творчістю нових для них письменників, відкрити нових героїв, пізнати нові світі за допомогою он-лайн подорожей тощо.

Зробити літній відпочинок користувачів-дітей активним, пізнавальним, пам’ятним, наповненим яскравими враженнями і гарним настроєм ставить за мету КУ «Білгород-Дністровська централізована бібліотечна система». У бібліотеках створені всі умови для змістовного та цікавого дозвілля, підготовлені й проводяться заходи, які дають можливість творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд. В цьому році підготовлений цикл заходів «Веселкова палітра розваг з бібліотекою», який вже активно стартував з часу початку шкільних літніх канікул. Щодня бібліотеки організовано відвідують більше 200 дітей, які відпочивають у пришкільних таборах міста. Для них бібліотечні фахівці проводять екскурсії, змістовні пізнавально-розважальні заходи. Найбільш популярними заходами є ті, в яких діти самі беруть активну участь. В бібліотеці ім. О. Пушкіна за допомогою кольорової крейди та фантазії діти створили на асфальті біля бібліотеки яскраві малюнки на тему «Ми любимо сонце і літо». Такої кількості малюнків бібліотечний майданчик вже давно не бачив! Перехожі зупинялися, щоб помилуватися дитячими творіннями біля бібліотеки.

Розширити кругозір дітей та збагатити їх знаннями допомагають бібліотекарі тематичними Інтернет-екскурсіями «Незвичайні бібліотеки світу», «Таємний світ космосу», «Сторінками червоної книги», «Природа нашого краю» та ін. Приємною традицією в бібліотеці ім. О. Пушкіна залишаються спілкування за чашкою чаю зі смаколиками, на яких обговорюються теми етикету, правильного харчування, профілактики інфекційних захворювань. І діти нагодовані і батьки спокійні!

В рамках комплексу заходів «Бібліотека. Літо. Книга», що входить до культурно-розважального проекту «Бібліотека для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва – територія читання, творчості, дозвілля» проходять бібліографічні огляди: «Незнайомки з книжкової полиці», «Книжковий format+», «Журнали non-stop», «Читай, гортай, світ пізнавай». Відбулись профілактичні години: «Розумники й розумниці знають мову вулиць», «Хай дитина знає кожна – жартувати з вогнем не можна» , «Твоє здоров’я».

В бібліотеці ім. Лесі Українки – літературний калейдоскоп «З книгою канікули – сумувати ніколи», сторітелінг «Енциклопедія Всезнайки. В світі цікавого і загадкового», книжковий портрет «Червневі читання». В бібліотеці ім. М. Кропивницького відбулося відкриття довгоочікуваного бібліотечного дворика «Діти на канікулах». В рамках його роботи запрацював цикл бібліотечних заходів «Мандрівка в книжкове літо і настрій на ура!». Для дітей мікрорайону «Переможне» почали свою роботу: школа читання «Читаємо та зростаємо», профілактичні години «Уроки безпеки від тітоньки Сови». А також в бібліотеці відкрито ляльковий театр «Казкова галявина» в якому ролі виконують самі читачі.

Протягом літа в бібліотеках будуть діяти бібліотечні дитячі кінозали, де юні відвідувачі переглядають мультфільми та художні фільми за творами відомих українських і зарубіжних письменників.

Чекаємо вас в наших бібліотеках!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23